Oddział Gdańsk

Napisz do nas i otrzymaj najlepsze ceny

    Adres
ul. Narwicka 21A, 80-557 Gdańsk
    otwarte
Poniedziałek – Piątek
Handel, Magazyn: 7.00 – 16.00
    Telefony
58 762-23-60
607-194-479 handlowiec
602-704-717 handlowiec
795-468-208 handlowiec
885-853-384, dyrektor oddziału

    Email

Firma ELUS ma swoje oddziały w wielu polskich miastach, również w stolicy województwa pomorskiego. Hurtownia elektryczna w Gdańsku to doskonale zaopatrzona placówka zatrudniająca kompetentny i pomocny personel. W gdańskim oddziale ELUS oferujemy pełen asortyment materiałów elektroinstalacyjnych i akcesoriów potrzebnych do realizacji różnego rodzaju instalacji elektrycznych. Świadczymy również usługi elektryczne oraz usługi projektowania instalacji.

Hurtownia elektryczna Gdańsk – ELUS

Nowoczesna hurtownia elektryczna ELUS zlokalizowana w Gdańsku oferuje oprawy oświetleniowe i źródła światła, osprzęt łączeniowy, artykuły wentylacyjne, kable oraz przewody, elektronarzędzia, aparaturę elektryczną i wiele innych. W oddziale w Gdańsku można kupić wybrany asortyment lub odebrać produkty zamówione za pośrednictwem sklepu internetowego naszej marki.

Hurtownia elektryczna i sklep elektryczny ELUS w Gdańsku zapewnia Klientom:

  • duży wybór produktów od renomowanych producentów;
  • fachową pomoc ekspertów i porady dotyczące wyboru konkretnych rozwiązań;
  • korzystne ceny, atrakcyjne rabaty i liczne promocje;
  • gwarancję oryginalności wszystkich oferowanych towarów;
  • dużą dostępność produktów i możliwość sprowadzenia wybranych pozycji na zamówienie;
  • stałą aktualizację oferty i nowości rynkowe.

Dbamy o to, by hurtownia elektryczna ELUS w Gdańsku stanowiła odpowiedź na potrzeby różnych klientów. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną – zaopatrujemy zarówno firmy budowlane i remontowe, jak i prywatnych inwestorów.

Nasi specjaliści działający w oddziale w Gdańsku zajmują się też projektowaniem instalacji elektrycznych oraz świadczeniem usług elektrycznych, w tym budowy instalacji dla budownictwa ogólnego. W jednym miejscu kompleksowo zaopatrujemy budynki we wszystko, co jest potrzebne do zaprojektowania i zbudowania nowoczesnej, bezpiecznej i funkcjonalnej instalacji. Od lat służymy Klientom naszą pomocą, wiedzą i doświadczeniem. Nieustanny rozwój gdańskiego oddziału hurtowni ELUS jest sukcesem, na który składają się zaangażowanie, ciężka praca i przede wszystkim zaufanie, jakim obdarzyły nas tysiące Klientów.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach