Oddział Gdańsk

Napisz do nas i otrzymaj najlepsze ceny

    Adres
ul. Narwicka 21A, 80-557 Gdańsk
    otwarte
Poniedziałek – Piątek
Handel, Magazyn: 7.00 – 16.00
    Telefony
58 762-23-60
607-194-479 handlowiec
602-704-717 handlowiec
795-468-208 handlowiec

    Email

Hurtownia elektryczna Gdańsk i sklep elektryczny

Hurtownia elektryczna ELUS dysponuje oddziałami w wielu polskich miastach, a jeden z prężniej działających oddziałów mieści się w Gdańsku. Pomorska placówka hurtowni i sklepu elektrycznego ELUS jest doskonale zaopatrzona w zróżnicowany osprzęt dedykowany zarówno amatorom majsterkowania, jak i profesjonalistom. Z ofertą ELUS każdy fachowiec znajdzie niezawodny sprzęt i materiały od sprawdzonych producentów.

Sklep elektryczny i hurtownia ELUS

Hurtownia ELUS prowadzi sklep elektryczny, w którym Klienci mogą się zaopatrzyć w wysokiej jakości osprzęt, między innymi oświetlenie, przewody i kable oraz różnego rodzaju rozdzielnice czy baterie. W hurtowni jest pełen asortyment materiałów elektroinstalacyjnych oraz akcesoriów umożliwiających realizację każdego rodzaju instalacji. Oferta obejmuje między innymi artykuły wentylacyjne, oświetlenie, źródła światła oraz oprawy oświetleniowe, aparaturę elektryczna i elektronarzędzia.

Sklep dysponuje ogromnym wyborem przewodów, kabli i łączników od wielu producentów oraz licznymi nowości. Kable i przewody, nowoczesne rozdzielnie, szafy i obudowy, latarki, dzwonki, wentylatory oraz pozostały osprzęt elektroinstalacyjny dostępny w gdańskiej placówce ELUS można kupić bez wychodzenia z domu. Proces składania zamówień jest bardzo prosty, a przejrzysty interfejs strony umożliwia porównanie potrzebnych materiałów pod względem parametrów i cen.

Asortyment hurtowni z osprzętem elektrycznym

W hurtowni elektrycznej dostępna jest aparatura i automatyka niezbędna w nawet najbardziej skomplikowanych instalacjach elektrycznych. Korzystne ceny oraz liczne promocje i rabaty pozwalają Klientom zaopatrzyć się w najlepszej jakości rozwiązania. Hurtownia elektryczna ELUS gwarantuje oryginalność wszystkich oferowanych produktów oraz dużą dostępność, a w razie potrzeby możliwość sprowadzenia konkretnych pozycji na zamówienie. Sklep i hurtownia stale aktualizują swoją ofertę i odpowiadają na zróżnicowane potrzeby Klientów.

Hurtownia elektrotechniczna w Gdańsku prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową wszystkich produktów, zaopatruje prywatnych inwestorów oraz firmy remontowe i budowlane. W sklepie elektrycznym w Gdańsku działającym pod szyldem marki ELUS Klienci mogą kupić wybrane produkty lub odebrać swoje zamówienia złożone w sklepie internetowym.

Usługi elektryczne w Gdańsku

Marka ELUS świadczy na terenie Gdańska i okolic również usługi elektryczne oraz usługi projektowania instalacji elektrycznych. Dzięki fachowej pomocy ekspertów z zakresu budownictwa oraz instalacji Inwestorzy mogą wykorzystać najkorzystniejsze rozwiązania, realnie obniżyć koszty oraz zwiększyć standard i poziom bezpieczeństwa użytkowania obiektów. Specjaliści z oddziału w Gdańsku służą Klientom doświadczeniem zdobytym na przestrzeni lat oraz ogromną wiedzą i zaangażowaniem, wspierając każdą inwestycję. Gdański oddział dysponuje kadrą zdolną podjąć się nawet bardzo dużych inwestycji. Profesjonalne doradztwo w zakresie projektowania instalacji pozwala dobrać artykuły elektryczne zgodne z wymogami przyjętymi dla konkretnego typu obiektu.

Najwyższa jakość osprzętu elektrycznego

Jednym z priorytetów działalności prowadzonej przez markę ELUS jest dostarczanie osprzętu od renomowanych producentów, sprawdzonych i trwałych, odpowiednich dla najbardziej wymagających Klientów. W sklepie czekają doskonałe produkty, m.in. rozdzielnica, rury osłonowe, rozwiązania z zakresu fotowoltaiki i monitoringu, elektronika użytkowa czy produkty ochrony przeciwprzepięciowej i odgromowej. Sklep oferuje rozwiązania marek Kanlux, Ospel, Kontakt Simon, Elektro-Plast, Simet, Dospel i wielu innych.

Zachęcamy do kontaktu ze specjalistami ELUS. Reprezentant marki zaoferuje Państwu niskie ceny i korzystne warunki współpracy.