Projekty elektryczne

Kontakt

Tel. 58 694-61-55
e-mail projekty@elus.pl

Projektowanie instalacji elektrycznych w ELUS

Firma ELUS zajmuje się profesjonalnym projektowaniem instalacji elektrycznych dla Klientów indywidualnych i firmowych. Świadczymy usługi projektowe na potrzeby domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, obiektów produkcyjnych, handlowych, usługowych i użyteczności publicznej. Biuro projektowe ELUS jest liderem w branży elektrycznej na Pomorzu i jako solidny partner dostarcza sprawdzone rozwiązania dla przedsiębiorstw, klientów prywatnych oraz spółdzielni.

Projekty instalacji produkcji energii elektrycznej

Usługi projektowe firmy ELUS są skierowane do Klientów indywidualnych i biznesowych. Oferujemy projekty instalacji sieci kablowych i napowietrznych nn 0,4 kV i SN 15 kV oraz fotowoltaiki. Instalacje projektujemy dla różnego rodzaju obiektów, m.in. budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych i sportowych, sklepów, lokali gastronomicznych, hoteli i obiektów biurowych. Wieloletnie doświadczenie oraz aktualizowana na bieżąco wiedza pozwalają nam tworzyć projekty spełniające nawet najbardziej restrykcyjne wymagania. Zlecenie projektu fachowcom daje pewność, że instalacja będzie bezpieczna i spełni wszystkie wymagania oraz będzie zgodna z obowiązującymi normami. Współpracując z ELUS, nie trzeba szukać zewnętrznego wsparcia – nasi fachowcy zadbają o wszystkie aspekty instalacji, pomogą ją założyć, ustawić i skorzystać z jej wszystkich zalet. Na etapie projektowania możemy uwzględnić dowolny parametr wskazany przez Klienta.

Projekty są przygotowywane przez inż. elektryków dysponujących odpowiednimi uprawnieniami w zakresie projektowania instalacji elektrycznych. Projekt elektryczny może występować w wersji podstawowej lub rozszerzonej o inteligentne rozwiązania umożliwiające sterowanie drzwiami, oknami, oświetleniem oraz urządzeniami RTV i AGD typu smart home. W projekt wkomponowane są energooszczędne inteligentne rozwiązania umożliwiające szeroką personalizację i łatwą obsługę. W ramach usług projektowania zapewniamy też fachowe doradztwo oraz nadzór inwestorski gwarantujący zgodność realizacji z projektem.

Co obejmuje projekt elektryczny i dlaczego warto w niego zainwestować?

Projekty instalacji elektrycznych i teletechnicznych przygotowywane przez naszych projektantów będą obejmowały układ przewodów elektrycznych z uwzględnieniem innych instalacji, lokalizację włączników, centrali zasilania oraz gniazdek, a także informacje o zastosowanych rozwiązaniach, preferowanym rodzajach oświetlenia oraz użytych materiałach. Precyzyjny projekt pozwoli wykonawcy zrealizować instalację w sposób sprawny i łatwy do późniejszego serwisu lub ewentualnej naprawy oraz dostosowany do specyfiki konkretnego budynku i indywidualnych potrzeb Inwestora.

Dobrze przemyślany aktualny pod kątem nowych rozwiązań projekt ma ogromny wpływ na komfort energetyczny każdego obiektu, dlatego że elementy instalacji są rozmieszczone w łatwo dostępnych i dogodnych miejscach, natomiast sama instalacja działa wyjątkowo sprawnie. Przygotowanie projektu jest dla Inwestora oszczędnością w perspektywie długoterminowej – ogranicza straty energii elektrycznej i ułatwia dostosowanie rozwiązań z zakresu inteligentnego domu.

Usługi elektryczne – nadzór, montaż i serwis rozwiązań elektrycznych

Projektant z firmy ELUS przygotuje dokładny schemat techniczny (rysunek) instalacji dla wykonawców i na potrzeby późniejszej rozbudowy czy modernizacji. Instalacja tworzona przez nasze biuro projektowe będzie zgodna z obecnymi normami budowlanymi na rok 2023 oraz oczekiwaniami Klienta. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by projekty instalacji elektrycznych obejmowały wszelkie udogodnienia pozwalające realizować cele Klientów i gwarantujące im maksymalne bezpieczeństwo użytkowania oraz wysoką efektywność energetyczną.

Zajmujemy się projektowaniem i przygotowaniem instalacji przemysłowych oraz domowych, dysponujemy nowoczesnymi rozwiązaniami i zapewniamy zaplecze technologiczne oraz pełen asortyment rozwiązań elektrycznych począwszy od kabli i przewodów, po źródła światła, gniazdka i ramki oświetleniowe. Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu i zaawansowanych systemach do projektowania, dysponujemy konkurencyjną ofertą i gwarantujemy fachową pomoc bez względu na sytuację. W ramach świadczonych usług gwarantujemy pełne wsparcie – projekt, wykonawstwo, końcowy odbiór oraz raport, gwarancję i opiekę serwisową świadczoną przez naszych profesjonalistów.

Dobór urządzeń elektrycznych i elementów oświetlenia

Projektanci działający w firmie ELUS pomagają Klientom dobrać odpowiednie rozwiązania elektroenergetyczne na potrzeby konkretnych instalacji. Nasi fachowcy proponują rozwiązania spełniające konkretne normy wymagane prawem i zgodne z budżetem, a przy tym bezawaryjne i łatwe w montażu. Dla stałych Klientów i przy większych zamówieniach jesteśmy w stanie zaoferować preferencyjne warunki sprzedaży – dogodne rabaty i promocje, dzięki którym ostateczny koszt instalacji będzie niższy przy zachowaniu jej wysokich standardów.

Zapraszamy do kontaktu – zapytania dotyczące projektów prosimy kierować na adres podany w zakładce Kontakt.