Galeria

Galeria przedstawiająca naszą firmę

Nasza firma

SZKOLENIE WEWNĘTRZNE DLA PRACOWNIKÓW 14.04.2023

W kwietniu zorganizowaliśmy kolejne spotkanie szkoleniowo integracyjne dla naszych pracowników.

Na szkoleniu podsumowaliśmy ubiegły rok, skupiliśmy się również na planach tegorocznej polityki handlowej, omówiliśmy kwestię wewnętrznej pracy między oddziałami, abyśmy wszyscy mogli pracować jeszcze efektywniej.
Po szkoleniu pracownicy wzięli udział w turnieju gry w kręgle.

SZKOLENIE PRODUKTOWE KOŚCIERZYNA 18.11.2022r.

W listopadzie zorganizowaliśmy z naszymi dostawcami szkolenie produktowe dla naszych klientów.

Swoje nowości zaprezentowały firmy AWEX, ELKO-BIS, RADPOL, HAGER, ZAMEL.
Prezentacja przybliżyła naszym klientom i pracownikom bieżące trendy w branży, jak również stała się podstawą do wymiany doświadczeń.
Po zakończonym szkoleniu, wszyscy udaliśmy się na kolacje i wspólną zabawę na sali gier.

SZKOLENIE I INTEGRACJA PRACOWNIKÓW 2022.07.08

W piątkowe popołudnie spotkaliśmy się wszyscy na szkoleniu wewnętrznym, na którym głównie poruszyliśmy temat rozwoju naszej platformy B2B. Dyskusja była otwarta, każdy dzielił się swoimi pomysłami i opiniami. Były również konkursy z pytaniami, w których pracownicy za dobre odpowiedzi otrzymali nagrody. Po szkoleniu, udaliśmy się do altany na grilla. Były rozmowy, tańce i gra w siatkówkę.

SZKOLENIE POŁĄCZONE ZE SPŁYWEM KAJAKOWYM 2022.07.01-02

Tegoroczny spływ kajakowy, połączony ze szkoleniem naszych dostawców zorganizowaliśmy w miejscowości Sulęczyno. Pierwszego dnia wybraliśmy się na spływ rzeką Słupia, który rozpoczęliśmy w  miejscowości Soszyca. Spływ rozpoczął się piękną, słoneczną pogodą, ale na sam koniec niestety spotkała nas silna burza i wiatr. Na szczęście wszyscy zachowali spokój, najgorsze przeczekaliśmy na rzece, a potem w ulewie przepłynęliśmy przez jezioro na metę. Wszyscy dotarli cali, zdrowi i jak zawsze w dobrym humorze! Bo żadna pogoda nam nie straszna. Na drugi dzień w urokliwym hotelu LEŚNY DWÓR, nasi dostawcy przeprowadzili szkolenie produktowe, podczas którego zaprezentowali naszym klientom i pracownikom nowości asortymentowe. Prezentacje poprowadziły firmy: HAGER, KONTAKT-SIMON, BITNER, AN-KOM, ETI, KANLUX, KOPOS, EATON.

SZKOLENIE PRODUKTOWE CHMIELNO 2022.05.06

Dnia 6 maja 2022r. w Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym „Wichrowe Wzgórze” , zorganizowaliśmy szkolenie produktowe, podczas którego swoje nowości produktowe i aktualne rozwiązania prezentowały firmy KONTAKT-SIMON, NOARK, PAWBOL i HELUKABEL. Bowiem rozwój pracowników i klientów jest dla nas kluczowym czynnikiem sukcesu, a dzięki takim spotkaniom możemy na bieżąco wzbogacać swoją wiedzę i umiejętności. Jest to również doskonała okazja do lepszego poznania się i spędzenia wspólnie czasu. Po zakończonym szkoleniu, odbyło się losowanie nagród dla naszych klientów, a następnie wszyscy rozegrali turniej gry w kręgle.

SZKOLENIE POŁĄCZONE ZE SPŁYWEM KAJAKOWYM 2021.07.02-03

W tym roku udało nam się zorganizować jubileuszowy bo dziesiąty spływ kajakowy, połączony jak zawsze ze szkoleniem przeprowadzonym przez naszych dostawców. Pierwszego dnia w hotelu REN w Starogardzie Gdańskim, nasi dostawcy przeprowadzili szkolenie produktowe, podczas którego zaprezentowali naszym klientom i pracownikom swoje nowości asortymentowe. Prezentacje poprowadziły firmy: BITNER, HAGER, KONTAKT-SIMON, ETI, KANLUX, ZAMEL, LENA LIGHTING, ELKO-BIS, PXF, EATON. Drugiego dnia wybraliśmy się na spływ rzeką Wierzyca, którą rozpoczęliśmy w  miejscowości Skarszewy. W spływie brało udział ponad 50 osób, także nasza „wycieczka” kajakowa była długa, ale przy tym było bardzo wesoła i to mimo kilku przewrotek i deszczu, który spotkał nas na rzece.

Szkolenie połączone ze spływem kajakowym 2020.07.10-11

Jak co roku tak i też w tym zorganizowaliśmy coroczny, już dziewiąty spływ kajakowy połączony ze szkoleniem przeprowadzonym przez naszych dostawców. Ten spływ był szczególnie ważny, gdyż rok 2020 jest rokiem w którym nasza firma obchodzi 30-lecie działalności. Pierwszego dnia w hotelu KISTON nasi długoletni dostawcy przeprowadzili szkolenie produktowe, podczas którego zaprezentowali naszym klientom i pracownikom swoje nowości asortymentowe. Prezentacje poprowadziły firmy: KONTAKT-SIMON, ETI, KANLUX, ZAMEL, KOPOS, PAWBOL, ELPAR, INCOBEX, ELEKTRO-PLAST OPATÓWEK, BEMKO. Drugiego dnia wybraliśmy się na spływ rzeką Słupią, która należy do trudniejszych, ale też bardzo ciekawych rzek. Mimo pary przewrotek zabawa była udana, a wszyscy zakończyli spływ z uśmiechem na twarzy.

Szkolenie wewnętrzne dla pracowników 26.10.2019

W październiku odbyło się całodniowe szkolenie handlowe dla pracowników w celu podniesienia kwalifikacji, a także zapoznania się z nowościami produktowymi naszych dostawców. Pierwszą część szkolenia poprowadził nasz  Dyrektor ds. Rozwoju, natomiast druga część spotkania należała do producentów FINDER, BITNER, HAGER, BAKS, ELKO-BIS, którzy przedstawili wyczerpujące informacje o swoim asortymencie. Takie szkolenia pozwalają rozwijać się naszym pracownikom i jak najlepiej sprostać wymaganiom klientów.

Szkolenie połączone ze spływem kajakowym - Kościerzyna 2019.06.28-29

Na koniec czerwca już po raz kolejny odbył się nasz coroczny spływ kajakowy dla klientów, pracowników i dostawców, połączony z dwudniowym szkoleniem. W tym roku w Hotelu Bazuny w Kościerzynie, szkolnie produktowe przeprowadzili nowi jak i długoletni producenci: HAGER, KONTAKT SIMON, FINDER, ETI, AN-KOM, ZAMEL, ELPAR, KANLUX, EATON. Natomiast spływ odbył się ciekawymi i malowniczymi rzekami Wierzyca i Pilica. Na trasie można było napotkać dużo powalonych drzew, dwie przenoski jak również urozmaiceniem były 3 jeziora, które musieliśmy pokonać. Na zakończenie spływu wszyscy usiedliśmy przy ognisku, przy którym każdy mógł odpocząć po nie małym wysiłku i nawiązać relacje biznesowe.

Dzień otwarty WAGO 2019.05.29

29-tego maja w naszej Hurtowni w Kartuzach odbył się dzień otwarty z firmą WAGO. Klienci mogli posilić się smacznym śniadaniem, zapoznać się z asortymentem i nowościami produktowymi firmy Wago, zaczerpnąć porad Przedstawiciela, a ponadto odwiedzić laboratorium WAGO. „Klementyna” bo tak nazywa się laboratorium na kółkach firmy Wago, przemierza całą Polskę i właśnie 29 maja zagościła również u nas! Na ścianach samochodu wyeksponowane były wszystkie grupy asortymentowe. Ich praktyczne wykorzystanie zaprezentowano w przeszklonej rozdzielnicy, do której podłączono instalacje obsługujące wnętrze pojazdu, jak choćby zautomatyzowaną instalację oświetleniową – sterowaną ze smartfona. Ponadto naszym klientom zostało zaprezentowane doświadczenie – próby zwarciowej.

Szkolenie i Paintball 2019.05.17

W maju nasza firma zorganizowała kolejne szkolenie dla klientów. Swoje nowości produktowe zaprezentowali nasi długoletni dostawcy: KONTAKT-SIMON, INCOBEX i ERGOM. Po szkoleniu klienci, pracownicy i przedstawiciele mogli zmierzyć się ze sobą podczas gry w Paintball’a. Mimo burzowej i deszczowej pogody, Panowie dzielnie walczyli „na polu bitwy”. Po zakończeniu gry wszyscy posilili się gorącą zupą i kiełbaskami.

Szkolenie 2018.11.16 Zgorzałe

Rozwój pracowników i klientów jest dla nas kluczowym czynnikiem sukcesu. Dlatego regularnie organizujemy szkolenia, dzięki którym wzbogacamy swoją wiedzę i umiejętności. Jest to również doskonała okazja do lepszego poznania się i spędzenia wspólnie czasu.
Dnia 16 listopada 2018 w Ośrodku Wypoczynkowym Adler, zorganizowaliśmy szkolenie produktowe, podczas którego swoje nowości produktowe i aktualne rozwiązania prezentowały firmy KONTAKT-SIMON, LEGRAND, AN-KOM, ELEKTRO-PLAST OPATÓWEK, F&F, TTPLAST.
Prezentacja przybliżyła naszym klientom i pracownikom bieżące trendy w branży, jak również stała się podstawą do wymiany doświadczeń.
Po zakończonym szkoleniu, uczestnicy mieli okazję skorzystać z sali gier.

Szkolenie połączone ze spływem kajakowym 2018.06.22-23

W czerwcu 2018 odbyło się dwudniowe szkolenie połączone z corocznym spływem kajakowym. Pierwszego dnia w hotelu Folwark Nemino nasi dostawcy przeprowadzili szkolenie produktowe, podczas którego zaprezentowali naszym klientom i pracownikom swoje nowości w asortymencie. Prezentacje poprowadziły firmy: HAGER, KONTAKT-SIMON, EATON, ETI, ZAMEL, ELPAR, PXF. Drugiego dnia wszyscy autokarem pojechaliśmy do Siemirowic, gdzie rozpoczął się spływ rzeką Łupawą. Mimo licznych przeszkód jakie pojawiły się na trasie, takich jak powalone drzewa wszyscy dzielnie ukończyli spływ w dobrych nastrojach. A wieczorem przy ognisku świętowaliśmy wspólnie sobótki.

Szkolenie Zgorzałe 2018.04.20

Dnia 20 kwietnia 2018 w Ośrodku Wypoczynkowym Adler w Zgorzałym, zorganizowaliśmy szkolenie produktowe dla naszych klientów.
Kolejno swoje produkty zaprezentowały firmy KONTAKT-SIMON, LANGE ŁUKASZUK, INCOBEX, HELUKABEL, ES-SYSTEM.
Prezentacja była okazją do pokazania nowych produktów, lepszego zaznajomienia z ofertą firm, jak również do wymiany doświadczeń.
Po zakończonym szkoleniu produktowym, wszyscy udali się do sali bowlingowej, aby pograć w kręgle i zacieśnić relacje.

Szkolenie Jastrzębia Góra 2017.05.12-13

Na początku maja 2017 w hotelu Faleza w Jastrzębiej Górze, zorganizowaliśmy szkolenie produktowe dla naszych długoletnich klientów.
Nowości produktowe i aktualne rozwiązania prezentowały firmy KONTAKT-SIMON i ES-SYSTEM.
Po zakończonym szkoleniu, uczestnicy mieli okazję skorzystać z atrakcji oferowanych przez hotel.
Kolejnego dnia wczesnym rankiem wszyscy udali się na morską wyprawę do Władysławowa na połów dorszy.

Szkolenie Kiston połączone ze spływem kajakowym 2015.07.3-5

3 lipca 2015 r. w hotelu Kiston odbyło się kolejne szkolenie dla naszych klientów i pracowników. Szkolenie poprowadzili tacy partnerzy biznesowi jak: KOPOS, EATON, BAKS, ETI, ES-SYSTEM, HAGER, ELPAR, KANLUX, KONTAKT-SIMON, ZAMEL, OSPEL. Na następny dzień wszyscy wyruszyli na 6 godzinny spływ kajakowy rzeką Łupawą. Po spływie uczestnicy mogli odpocząć i zrelaksować się przy ognisku. Biesiada ta sprzyjała pogłębieniu relacji biznesowych.

Szkolenie połączone ze spływem kajakowym – Bytów 2013.06.28-30

W czerwcu 2013 zorganizowaliśmy dwudniowe szkolenie połączone ze spływem kajakowym. Pierwszego dnia w hotelu Ułan w Bytowie odbyło się szkolenie, podczas którego nasi dostawcy:  KANLUX, KOPOS, ZAMEL, EATON, ELPAR, SCHNEIDER, TTPLAST, OSPEL, KONTAKT-SIMON, zaprezentowali swoje nowości produktowe. Następnego dnia nasi klienci, pracownicy i kontrahenci udali się do Soszycy nad rzekę Słupia, gdzie rozpoczęli spływ kajakowy. Była to świetna okazja do zacieśnienia relacji handlowych.

Szkolenie - 2012.10.12 Bolszewo

12 października 2012 zorganizowaliśmy dla naszych klientów szkolenie w hotelu Victoria w Bolszewie.

Aktualne rozwiązania i nowości w swojej ofercie prezentowały firmy ETI, Helios, Kontakt-Simon, Schneider, Elektro-Plast Opatówek, ES-SYSTEM.

Klienci z zaciekawieniem poznawali nowoczesne rozwiązania oświetleniowe, na bazie źródeł LED, oraz udoskonalone rozdzielnice i elementy automatyki. Atrakcje hotelu takie jak aquapark ze zjeżdżalnią, przeciwprądami, saunami i innymi, oraz sala bowlingowa, sprzyjały wieczornej wymianie spostrzeżeń i doświadczeń.

Następnego dnia wczesnym porankiem wszyscy wyruszyli do Władysławowa na połów dorszy.

Szkolenie - 2012.05.18 Sopot

W hotelu „Villa Baltica” w Sopocie, dnia 18 maja 2012 roku zorganizowaliśmy szkolenie produktowe dla naszych klientów.
Swoją ofertę zaprezentowały firmy ZAMEL, PXF, OSRAM, RADPOL, ELKO-BIS.
Celem spotkania było zapoznanie klientów z nowinkami branży, oraz ofertą produktową prezentujących się firm.
Bezpośrednio po szkoleniu, wszyscy uczestnicy udali się na tor gokartowy, gdzie odbyły się wyścigi o puchary firmy ELUS.
Emocje wyścigów i wspólna zabawa pozwoliły w miłej i radosnej atmosferze wymieniać spostrzeżenia i doświadczenia pomiędzy klientami, a dostawcami.

Szkolenie - 2011.10.21 Bolszewo

Dnia 21 października 2011 w hotelu „Victoria” w Bolszewie, zorganizowaliśmy szkolenie produktowe dla naszych klientów.
Nowości produktowe i aktualne rozwiązania prezentowały firmy Kontakt-Simon, Legrand i Zamel.
Prezentacja przybliżyła naszym klientom bieżące trendy w branży, jak również stała się podstawą do wymiany doświadczeń.
Po zakończonym szkoleniu produktowym, uczestnicy szkolenia mieli okazję skorzystać z atrakcji oferowanych przez hotel, takich jak aquapark ze zjeżdżalnią, przeciwprądami, saunami i innymi, oraz sali bowlingowej.
Kolejny dzień poświęcono na morską wyprawę na połów dorszy.

Szkolenie - 2011.03.25 Ramleje

Dnia 25 marca 2011 w Ośrodku Agroturystycznym „U Sochy” w Ramlejach, zorganizowaliśmy szkolenie produktowe dla naszych klientów.
Kolejno swoje produkty zaprezentowały firmy Spamel, Simet, Dehn, oraz Kontakt-Simon.
Prezentacja była okazją do pokazania nowych produktów, lepszego zaznajomienia z ofertą firm, jak również do wymiany doświadczeń.
Po zakończonym szkoleniu produktowym, wszyscy udali się do sali bowlingowej, aby zawalczyć o puchar Prezesów firmy Elus.

VII ZJAZD MIKOŁAJÓW

Jak co roku, od siedmiu już lat, 6 grudnia 2010r., w Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku odbył się Ogólnopolski Zjazd Mikołajów. Na to święto „ludzi dobrego serca” zjechało kilka tysięcy osób z całego kraju. Również nasza firma włączyła się w akcję obdarowywania dzieci w tym radosnym dniu.

20-lecie firmy uroczystość dla partnerów biznesowych

Dnia 15 października 2010r., w Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku odbyły się obchody Jubileuszu 20-lecia działalności naszej firmy. W świętowaniu towarzyszyli nam czołowi klienci, współpracownicy oraz dostawcy. Po przywitaniu gości przez właścicieli firmy, wszyscy zaproszeni zostali na uroczysty obiad. Następnie na sali konferencyjnej krótko zaprezentowano przedsiębiorstwo i jego historię. Część oficjalna zakończyła się składaniem życzeń i podziękowań. Po części głównej nastąpiła mniej oficjalna część – zabawa jubileuszowa, która trwała do wczesnych godzin porannych. Atrakcją wieczoru był występ kaszubskiego zespołu folklorystycznego „Bazuny”. Następnego dnia rano goście mieli możliwość zwiedzić z przewodnikiem atrakcje CEiPR-u, takie jak na przykład dom do góry nogami.

Dziękujemy wszystkim gościom za obecność i wspólne świętowanie jubileuszu.