Oddział Tczew

Napisz do nas i otrzymaj najlepsze ceny

    Adres
ul. 30 Stycznia 32, 83-110 Tczew
    otwarte
Poniedziałek – Piątek
Handel, Magazyn: 7.00 – 16.00

    Telefony
58 530-10-18
885-852-402 handlowiec
691-111-798 handlowiec
691-112-067 dyrektor oddziału

    Email

Oddział hurtowni ELUS w Tczewie oferuje Klientom pełen przekrój produktów z zakresu elektryki, elektroniki, automatyki i fotowoltaiki. Naszym celem jest dostarczanie najlepszej jakości produktów odpowiadających na potrzeby różnych inwestycji.

Dostarczamy rozwiązania Klientom prywatnym i firmowym, a nasze produkty znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, w budynkach biurowych, firmach produkcyjnych i obiektach handlowych. Hurtownia elektryczna Tczew oferuje szerokie spectrum rozwiązań spełniających nawet najbardziej restrykcyjne wymagania.

Hurtownia elektryczna Tczew

W hurtowni elektrycznej ELUS rozumiemy potrzebę zapewniania zróżnicowanego asortymentu. Oferta naszej hurtowni obejmuje m.in.:

  • rozwiązania elektryczne do warsztatu i ogrodu;
  • elektronikę użytkową;
  • narzędzia i elektronarzędzia;
  • panele fotowoltaiczne;
  • oprawy i słupy oświetleniowe;
  • rozwiązania z zakresu monitoringu i systemy alarmowe;
  • kable, przewody oraz osprzęt łączeniowy.

Oferta obejmuje też rozwiązania z zakresu wentylacji, klimatyzacji, ochrony przeciwprzepięciowej i odgromowej oraz automatyki.

Sklep elektryczny Tczew

Doskonale zaopatrzony sklep elektryczny ELUS prowadzony w Tczewie stanowi odpowiedź na wszystkie potrzeby Klientów. W naszym oddziale w Tczewie dbamy o systematyczne uzupełnianie stanów magazynowych, a w razie potrzeby sprowadzamy na zamówienie wybrane rozwiązania. Korzystne ceny oraz duży wybór produktów gwarantują zadowolenie z zakupów i możliwość doboru rozwiązań, które będą idealnie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Hurtownia elektryczna ELUS w Tczewie

Ogromną zaletą naszej oferty jest różnorodność – dbamy o to, by oferta obejmowała zarówno budżetowe rozwiązania inwestycyjne, jak i profesjonalne produkty skierowane do najbardziej wymagających Klientów. Hurtownia elektryczna w Tczewie mieści się przy ulicy 30 stycznia 32 w dobrze skomunikowanym miejscu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego, a także do odwiedzenia naszego sklepu i osobistego zapoznania się z asortymentem.