Oddział Puck

Napisz do nas i otrzymaj najlepsze ceny

    Adres
ul. Komandora Edwarda Szystowskiego 2, 84-100 Puck
    otwarte
Poniedziałek – Piątek
Handel, Magazyn: 7.00 – 17.00

    Telefony
885-853-384 przedstawiciel handlowy
603-956-945 handlowiec
601-722-402 handlowiec
885-854-268 dyrektora oddziału

    Email

Hurtownia ELUS mieszcząca się w Pucku dysponuje asortymentem dedykowanym Klientom prywatnym i firmowym. Zaopatrzenie hurtowni obejmuje rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, elektroniki użytkowej, ochrony odgromowej i przeciwprzepięciowej, a także hydrauliki i automatyki. Nasza hurtowania odznacza się jedną z największych ofert tego typu produktów w regionie.

Hurtownia elektryczna Puck

Oferta hurtowni ELUS została dostosowana do potrzeb różnych inwestycji. Nasz asortyment został podzielony na główne kategorie produktowe, w tym:

  • fotowoltaikę;
  • aparaturę łączeniową i elektryczną;
  • gniazda, łączniki i oprawy oświetleniowe;
  • kable i przewody elektryczne;
  • rozdzielnice i obudowy;
  • mierniki i elektronarzędzia.

Oferta obejmuje też produkty z zakresu ogrzewania elektrycznego, słupy oświetleniowe, alarmy i monitoring oraz rozwiązania przeznaczone do ogrodu i warsztatu. Hurtownia elektryczna Puck dostarcza nie tylko produkty, ale usługi z zakresu projektowania i wykonawstwa instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych.

Sklep elektryczny Puck

Firma ELUS oferuje Klientom zakupy hurtowe i detaliczne w sklepie, w którym czekają na Państwa nasi doradcy. Szeroki asortyment doskonałej jakości produktów dostępnych w korzystnych cenach umożliwi wybór rozwiązań spełniających wszystkie potrzeby. Hurtownia elektryczna w Pucku przez cały czas się rozwija, dostarczając rozwiązania światowych marek oraz renomowanych polskich producentów.

Nasi handlowcy i projektanci służą pomocą w wyborze odpowiednich produktów i systemów oraz dopasowaniu ich do potrzeb wybranych inwestycji. Kierujemy się przede wszystkim precyzją, dbałością o efektywność i bezpieczeństwo proponowanych rozwiązań. Hurtownia elektryczna ELUS w Pucku mieści się przy ulicy Komandora Edwarda Szostowskiego 2, nieopodal centrum miasta. Pomożemy dobrać produkty spełniające konkretne wymagania, doradzimy, odpowiemy na wszystkie pytania i w razie potrzeby przygotowujemy indywidualny projekt instalacji.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego oddziału w Pucku lub do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego.