Oddział Kościerzyna

Napisz do nas i otrzymaj najlepsze ceny

    Adres
ul. Kościerska 19, 83-400 Kościerzyna-Wybudowanie

    otwarte
Poniedziałek – Piątek
Handel, Magazyn: 7.00 – 17.00
Sobota
Handel, Magazyn: 8.00-13.00

    Telefony
58 681-43-72
785-884-027 handlowiec
785-884-024 handlowiec
885-852-403 dyrektor oddziału

    Email

Zaopatrzenie się w osprzęt elektroinstalacyjny i wszystkie niezbędne artykuły elektrotechniczne wymaga przede wszystkim dużego wyboru towarów, a ten oferuje hurtowania elektryczna Kościerzyna. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szereg produktów przeznaczonych dla domu i dla firmy.

Hurtownia elektryczna Kościerzyna

Oddział hurtowni w Kościerzynie jest doskonale zaopatrzoną placówką dysponującą szerokim wyborem produktów pochodzących od znanych i cenionych firm. Dokładamy wszelkich starań, by proponować Państwu starannie wyselekcjonowany asortyment i przez cały czas monitorować rynek, uwzględniając w ofercie wszystkie nowości. Dzięki negocjacjom z producentami jesteśmy w stanie zagwarantować naprawdę korzystne ceny, a dodatkowo nasza hurtowania elektryczna w Kościerzynie oferuje większość asortymentu niemalże od ręki.

Sklep elektryczny Kościerzyna – asortyment

Oferta hurtowa firmy ELUS jest dopełniona ofertą detaliczną, a Klienci prywatni mogą się zaopatrzyć w te same rozwiązania, co Klienci firmowi. Asortyment naszego sklepu obejmuje produkty z wielu różnych kategorii, w tym:

  • narzędzia i elektronarzędzia;
  • elektronikę użytkową;
  • fotowoltaikę;
  • produkty hydrauliczne;
  • osprzęt elektryczny;
  • rozwiązania z zakresu ochrony odgromowej;
  • oprawy oświetleniowe i źródła światła;
  • rozdzielnice i obudowy;
  • produkty z zakresu wentylacji i ogrzewania elektrycznego.

Hurtowania elektryczna ELUS w Kościerzynie jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Z naszej oferty korzystają zarówno prywatni inwestorzy, firmy budowlane, wykończeniowe i instalacyjne, a także deweloperzy. Nasze rozwiązania są wykorzystywane w budownictwie jednorodzinnym i wielorodzinnym, a także w obiektach użyteczności publicznej i obiektach handlowo-usługowych. Wiedza i doświadczenie zespołu hurtowni przekładają się na doskonały kontakt z Klientami i zaufanie, którym kupujący obdarzają nas nieprzerwanie od wielu lat.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej hurtowni i do kontaktu. Gwarantujemy pomoc w wyborze, a w razie potrzeby sprowadzenie konkretnych produktów na zamówienie.