Oddział Bydgoszcz

Napisz do nas i otrzymaj najlepsze ceny

    Adres

    otwarte
Poniedziałek – Piątek
Handel, Magazyn: 7.00 – 15.00

    Telefony
887-870-599 handlowiec
795-474-425 handlowiec
885-559-407 dyrektor oddziału

    Email

Hurtownia elektryczna Bydgoszcz

Doskonale zaopatrzona hurtownia elektryczna ELUS w Bydgoszczy oferuje najwyższej jakości osprzęt elektroinstalacyjny i elektryczny. Hurtownia oraz sklep elektryczny ELUS specjalizują się w dostarczaniu rozwiązań elektrycznych Klientom indywidualnym i firmowym. Marka obsługuje prywatnych inwestorów, majsterkowiczów oraz firmy budowlano-remontowe.

Sklep elektryczny w Bydgoszczy

Elektryczny sklep stacjonarny działający w Bydgoszczy pod marką ELUS jest doskonale wyposażoną placówką i jednocześnie jednym z najpopularniejszych dostawców produktów elektroinstalacyjnych w regionie. Hurtownia i sklep oferują starannie wyselekcjonowany asortyment produktów spełniających polskie i europejskie standardy jakości. Oddział w Bydgoszczy jest jednym z najszybciej rozwijających się oddziałów należących do marki ELUS. Placówka zlokalizowana przy ul. Towarowej 20 dysponuje bardzo szerokim zakresem asortymentu i sprowadza potrzebne produkty również na indywidualne zamówienia, a Klienci mogą odbierać zamówione towary w ciągu kilku dni.

Kompleksowa oferta sklepu obejmująca produkty takie jak osprzęt elektryczny, oprawy oświetleniowe, źródła światła, baterie i latarki, słupy oświetleniowe, szafy i obudowy, rury osłonowe, rozwiązania z zakresu monitoringu, elektroniki użytkowej, fotowoltaiki, ogrzewania elektrycznego i wentylacji odpowiadające na potrzeby zróżnicowanych inwestycji. W sklepie dostępna jest nowoczesna automatyka, rozdzielnica elektryczna, kable i przewody, asortyment do ogrodu i warsztatu oraz osprzęt taki jak włączniki, gniazdka i puszki. Oddział hurtowni w Bydgoszczy realizuje indywidualne zamówienia hurtowe, a w przypadku stałej współpracy Klienci otrzymują atrakcyjne rabaty.

Oferta hurtowni z osprzętem elektrycznym

Bogaty asortyment hurtowni ELUS w Bydgoszczy przekłada się na ogromne zainteresowanie ze strony okolicznych inwestorów. W hurtowni każdy Klient może sprawdzić towar przed zakupem i uzyskać pomoc doświadczonego specjalisty. W sklepie elektrycznym w Bydgoszczy na Klientów czekają doświadczeni pracownicy doskonale znający ofertę i chętni do udzielenia wszelkich wskazówek dotyczących doboru konkretnych rozwiązań. Oferta jest dostosowana do zróżnicowanych budżetów, asortyment obejmuje zarówno tańsze, jak i droższe rozwiązania, tak by spełnić wymagania Inwestorów o różnych możliwościach finansowych. Starannie wyselekcjonowany asortyment gwarantuje zadowolenie z późniejszej eksploatacji zakupionych produktów.

W hurtowni i sklepie ELUS w Bydgoszczy Klienci mogą skorzystać też z usług elektrycznych oraz usług projektowania instalacji. W jednym miejscu można załatwić wszystkie kwestie związane z budową lub wymianą instalacji w każdym typie obiektu. Projektanci pracujący dla marki ELUS mają wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie, co przekłada się na dokładność i satysfakcję ze współpracy. Projekty instalacji tworzonych przez specjalistów ELUS odpowiadają na indywidualne potrzeby Inwestorów i spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. Doradztwo specjalistów oraz korzystne warunki zakupu wybranych towarów gwarantują marce ELUS rozpoznawalność i zaufanie Klientów.

Marki dostępne w hurtowni ELUS

ELUS współpracuje z najlepszymi polskimi, europejskimi i światowymi markami dostarczającymi rozwiązania z zakresu instalacji elektrycznej oraz aparatury odgromowej i fotowoltaiki. W sklepie czekają rozwiązania marek Beko Polska, Blaupunkt, Elektrokabel, Elektro-Plast, F&F Filipowski, Kanlux, Elektra, Ledvance, Legrand, Ospel, Philips, Schneider Electrics, Siemens i wielu innych. Oferta firmy obejmuje pełen przekrój produktów elektrotechnicznych dostępnych zarówno online, jak i od ręki w sklepie stacjonarnym. Siedziba bydgoskiego oddziału ELUS jest doskonale zaopatrzona i gwarantuje szybką realizację zamówień.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z oddziałem w Bydgoszczy. ELUS spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.