Oddział Bydgoszcz

Napisz do nas i otrzymaj najlepsze ceny

    Adres

    otwarte
Poniedziałek – Piątek
Handel, Magazyn: 7.00 – 15.00

    Telefony
887-870-599 handlowiec
795-474-425 handlowiec
885-559-407 dyrektor oddziału

    Email

Hurtownie elektryczne ELUS specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości osprzętu elektrycznego i elektroinstalacyjnego. Nasza hurtownia elektryczna w Bydgoszczy to jeden z kilku oddziałów firmy działających na terenie województwa pomorskiego, gdzie ELUS jest jednym z najpopularniejszych dostawców produktów elektrotechnicznych.

Hurtownia elektryczna Bydgoszcz – ELUS

Firma ELUS od 30 lat zaopatruje klientów w starannie wyselekcjonowane produkty elektryczne i elektrotechniczne oraz świadczy usługi projektowania i instalacji sieci elektrycznych. Hurtowania elektryczna ELUS w Bydgoszczy jest jednym z naszych najprężniej rozwijających się oddziałów. W ofercie hurtowni znajduje się szereg produktów znanych i cenionych producentów. Przeważająca część asortymentu jest dostępna na miejscu w siedzibie hurtowni zlokalizowanej przy ulicy Targowej 20, ale istnieje też możliwość zamówienia wybranych towarów, a następnie ich odbioru w ciągu kilku dni od momentu złożenia zamówienia.

Nasz sklep elektryczny w Bydgoszczy odznacza się na tle innych hurtowni z podobnym asortymentem przede wszystkim kompleksowością oferty. Posiadamy zarówno produkty takie jak kable, przewody, gniazdka i oprawy oświetleniowe, jak i rozwiązania z zakresu elektroniki użytkowej oraz elektronarzędzia, rozdzielnice i artykuły ochrony odgromowej. Wszystkie pozycje z oferty są starannie wybrane dla zagwarantowania naszym klientom pełnej satysfakcji z zakupów i z późniejszej eksploatacji zakupionych produktów.

Dbamy o dobre relacje z naszymi klientami detalicznymi i hurtowymi, gwarantując między innymi fachową pomoc w doborze poszczególnych rozwiązań oraz możliwość zamówienia indywidualnego projektu instalacji wraz z montażem. Hurtownia ELUS jest miejscem, w którym każdy klient znajdzie profesjonalną pomoc, wsparcie oraz produkty dostosowane do  potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do złożenia wizyty w naszej hurtowni lub kontaktu telefonicznego bądź mailowego w celu sprawdzenia dostępności wybranych produktów.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach